Destinacioni juaj muzikor!

This is Coke Studio

 COKE STUDIO™ është një platformë muzikore globale që bashkon dhe zbulon artistë të rinjë nga të gjitha anët e botës për të krijuar "Magjinë e vërtetë" - bashkëpunime muzikore që kapërcenë kufijtë gjeografikë, prejardhjen dhe zhanret muzikore për të arritur audiencën përreth botës.

Camilo x Diljit Dosanjh | Palpita | Coke Studio

XIN LIU x Ofenbach | REAL LIFE (Ofenbach Remix) | Coke Studio

YUNGBLUD x BNXN | Movin' On Up | Coke Studio

Shreya Ghoshal x Afroto | Sunn Beliya | Coke Studio

Sam Smith x Jessie Reyez x Cat Burns | Perfect | Coke Studio

Imagine Dragons x ICYOLA | Symphony

NewJeans x J.I.D | Zero (Remix)

Magic Song Video

Taste Coke Studio’s new drop, an original collaboration between Jon Batiste, Camilo, J.I.D, Cat Burns, and NewJeans. Because only when we are true to ourselves, we can fully connect with others. And create Real Magic moments.

Featured Artist Jon Batiste

Jon Batiste është një nga muzikantët më të shkëlqyer, më frytdhënës dhe më të arrirë në histori. Batiste ka kryer studimet në shkollën e mirënjohur Juilliard School në Nju Jork, nga ku u pajis me diplomë BA dhe MFA. Në vitin 2020, ai fitoi çmimin "Oscar" për këngën më të mirë origjinale për filmin "Soul" të Disney/Pixar, një nder që e ndau me kompozitorët Trent Reznor dhe Atticus Ross.

All artists

COKE STUDIO™ përmban 17 prej artistëve më të mëdhenj të muzikës nga SHBA, Britania, Kanada, Afrika e Jugut, Kolumbia, Egjipti, India, Pakistani, Bangladeshi, Turqia, Kina, Korea dhe Filipinet. Për më shumë, informohuni më poshtë!

Coke Studio

Get notified every time we drop new content on the Coke Studio Channel

Youtube logo