MOMENTE TË MAGJISË SË VËRTETË

Njihuni me artistët superyje të Coke Studio 2024

placeholdre text - adjust locally

 

Coke Studio ka njoftuar rikthimin e saj për vitin 2024 me një sezon përvojash emocionuese dhe ekskluzive, me kastin e saj spektakolar të artistëve. 

Për të filluar së mbari, kemi grupin e bujshëm femëror të zhanrit K-pop "NewJeans". Në qendër të vëmendjes është superylli botëror dhe "Gruaja e vitit" nga Billboard, Karol G. Asaj i bashkohet edhe DJ, këngëtarja, tekstshkruesja dhe producentja e jashtëzakonshme Peggy Gou.